Hakkımızda

design Şömine

1990 yılında piyasa şartlarının ve teknolojik gerçekler ışığında, uzmanlaşma ihtiyacı duyarak sahip olduğu deneyim ve altyapısını şömine alanında nitelikli ürünler olarak müşterilerinin beğenisine sunmuştur.
O günden bugüne sektöründeki her türlü teknolojik gelişmeyi eşzamanlı olarak ürünlerine yansıtan firmamız, kaliteli imalat ve zamanında montaj düsturunu ilke edinmiş olmasının etkisiyle düzenli bir büyüme göstermiştir.
Bugün bu ilkeler ışığında iç piyasada edindiği saygın yeri ile kurumsallaşmaya doğru giden firmamız, iç piyasada olduğu gibi dış piyasada da aynı yeri edinmenin gayreti içindedir.
Geniş ürün yelpazesi, nitelikli iş gücü, kendi imalatı ürünleri ve Türkiye’nin ekonomik gercekleriyle örtüşen fiyat politikası sayesinde ve de Avrupa standartlarından taviz vermeyen üretim anlayışı ile siz değerli müşterilerimize daha iyiyi daha güzeli vermenin gayreti içerisindedir.
Yaşam alanlarında şömine konforunu doyasıya yaşamanıza yardımcı olacak kaliteli ürünlere design Şömine ile ulaşabilirsiniz. Uzun yıllar boyunca sorunsuz biçimde kullanabileceğiniz şömine modellerini, design Şömine kalitesi ve garantisi ile sağlamaktayız.
Kurulduğu ilk günlerden itibaren bir çok marka ve müşteri ile çalışma olanağı bulan design Şömine; profesyonel, empati odaklı, dürüst ve yenilikçi bakış açısı ile istikrarlı biçimde büyümesini sürdürmektedir.